Details

Jordi Okulda Sikiyor | Liseli Porno

Ponpon kızlar takımının lideri olan orospu yelloz okulun en zeki , akıllı , uslu ve bir o kadar da yarrağı büyük olan öğrencisine kafayı takmış. Ve o ineğin yarrağını amında hissetmek istiyor. Ne yapıp ne edip okulun ineğine siktiriyor. Önce kalemim düştü maksadıyla ygs ye hazırlanan inek jordinin yarrağını elliyor. Yarrağı sepsert olan jordinin fermuarını açıp yarrağını yalamaya başlıyor.Uzun bir süre yaladıktan sonra jordinin aklı çıkıyor matematik sorularını çözemez hale geliyor. Ve jordi kızı kucağına alıp memelerini yalamaya başlıyor. Zaten kızın fındık kadar memesi vardı bir de bu inek jordi emip yutuyor adeta kızın ufak memelerini.

Okulun İneğine Siktiriyor

Okulun İneğine Siktiriyor

Jordi reis kısa bir süre sonra kızın beyaz kilodunu indirip kılsız amını görünce çıldırıyor . Kızı alıp masaya çıkarıyor yarrağına tükürüp ovuşturduktan sonra kızı kılsız amından sikmeye başlıyor. Tatmin olmayan jordi kızı amından uzun bir süre siktikten sonra bu seferde pozisyon değiştiriyor kızı sıraya yapıştırıyor ve götünü çevirip sikmeye başlıyor. Kız koca yarraklı inek jordinin sikini her yediğinde gözleri yerinden çıkacakmış gibi kendinden geçiyor. Ve dayanamayıp zevk sularını jordi kızın amını parmaklarken fışkırtmaya başlıyor. Ortalık sırılsıklam oluyor ama jordi durmadan liseli kızın amını parmaklamaya devam ediyor. Ortalığı seller sular götürürken jordi reisin gözlükleri de sırılsıklam oluyor. Gözlüklerini sildikten sonra tekrar kızı domaltıp sikmeye devam ediyor.

Jordi reis kızın iflahını siktikten sonra biraz da kızı düşünüyor ve sıraya sırtüstü yatıyor kızı kucağına alıyor. Kız hoplaya hoplaya inek jordinin yarrağını yiyor. Jordi reisin sepsert yarrağını yerken bir yandan da ufacık memeleri sallanıyordu. Hem amıyla uğraşıyordu hem de aralıksız jordi reisin yarrağının üzerinde zıplıyordu. Kız okulun inek öğrencisine biraz da sakso çekmek istedi ve altmış dokuz pozisyonu yaptı. Bir yandan amını yalattırıyordu bir yandan da jordinin sikini yalıyordu. Boğazının derinliklerine kadar alıyordu o koskocaman sepsert yarrağı. Jordi pantolonu iyice indirdi ve son bir kez daha kızı masaya çıkarıp yarrağını amına itelemeye başladı. Ve son olarak kızın kafasına kafasına döllerini attırdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.